Par mums


Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “ENC Latvia” par savu dzimšanas dienu uzskata 2012. gada 13. janvārī, kad uzņēmums tika reģistrēts LR Uzņēmumu reģistrā ar nosaukumu SIA “Aiviekstes Energoceltnieks”. Uzņēmuma Jēkabpils filiāles adrese divus gadus bija arī sabiedrības juridiskā adrese.
         Pēc pāris gadiem, sakarā ar sadarbības uzsākšanu ar partneriem Vācijā un Zviedrijā, uzņēmuma nosaukums tika nomainīts uz ārzemju partneriem saprotamāku un lakoniskāku nosaukumu – ENC Latvia. Mainījās arī uzņēmuma juridiskā adrese - Mellužu iela 13-10, Rīga, kur atrodas Rīgas struktūrvienība. Tomēr, faktiskā mājvieta ir un paliks Madona, kur atrodas galvenais ofiss. Pilsētā, kuru uzņēmums sauc par SAVU.
         Uzņēmuma pamatdarbības veidi ir iekšējo un ārējo elektroinstalāciju ierīkošana, cauruļvadu izbūve ar beztranšeju izbūves tehnoloģijām, inženiersistēmu montāža, kā arī dažādi neklasificētie specializētie būvdarbi. Galvenā sadarbība notiek ar AS “Latvenergo”, AS “Sadales tīkls”, pašvaldībām, komersantiem un privātpersonām.

PIE MUMS PAŠLAIK IR PIEEJAMS DARBS
Par mums